Broşür katalog kartvizit örnekleri, ofset baskı matbaa
Anasayfa › Broşür Örnekleri

Broşür Örnekleri

Broşür; firmanızın, ürünlerinizin ve hizmetlerinizin tanıtımı için en başta gelen araçtır. Renkli olarak basılan broşürler, tek yaprak (tek veya iki kırımlı)olabileceği gibi 4 - 16 sayfa arasında ve tel dikişli de olabilir.

Matbaa tesisimizde daha fazla broşür örneği sunumu yapılabilir, sitemizde farklı çeşitlerde broşür örnekleri sunulmaktadır.

2014-04-06 12:29:27

Broşür Örnekleri

8 - 16 Sayfalı Broşürler Broşür 8 - 16  Sayfalı Broşürler A4 İki kırımlı Broşür Broşür A4 İki kırımlı Broşür
A3 Broşür ( Tek Kırımlı / A4) Broşür A3 Broşür  ( Tek Kırımlı / A4) A5 Broşür Broşür A5 Broşür
10cm x 21 cm Broşür Broşür 10cm x 21 cm Broşür 20cm x 21 cm Broşür Broşür 20cm x 21 cm Broşür
3 Kırımlı Broşür Baskısı Broşür 3 Kırımlı Broşür Baskısı Küçük Broşür Basımı Broşür Küçük Broşür Basımı
A4 Broşür örneği Broşür A4 Broşür örneği A5 Broşür örnekleri Broşür A5 Broşür örnekleri
A4 Broşür ( Tek / İki Kırımlı ) Broşür A4 Broşür ( Tek / İki Kırımlı ) İnşaat Broşürü Broşür İnşaat Broşürü
2014-04-06 12:29:27

Broşür Nedir

Broşür Nedir Broşür Nedir Tanımı açıklaması

Broşür , firmanızın, ürünlerinizin ve hizmetlerinizin tanıtımı için en başta gelen ve en yaygın kullanılan araçtır. Hedef kitlenizin sizden, ürünlerinizden veya hizmetlerinizden haberdar olup sizi tercih etmesine sebep olacak, müşterilerinizle ilk teması sağlayabileceğiniz bir matbaa ürünüdür broşür . Tanıtmak istediğiniz noktaların tamamını bir broşürde tanıtabileceğiniz gibi ayrı ayrı da ver ...devamı »

Broşürde Neler Olmalı

Broşürde Neler Olmalı Broşür Nedir Tanımı açıklaması

Broşürde; firmanızın, ürünlerinizin ve hizmetlerinizin fotoğrafları, detay bilgileri, ürün fiyatları, kampanyalarınız gibi, satışa ve genel tanıtımınıza destek olacak bilgiler yeralabilir. Burada, daha önce yaptığımız Broşür örneklerini görebilirsiniz. ...devamı »

Broşür Kağıtları

Broşür Kağıtları Broşür Nedir Tanımı açıklaması

Genel olarak broşürlerde, Kuşe kağıt ve 1. hamur kağıtlar kullanılmaktadır.Broşür hazırlarken kullanılan kuşe kağıtlar 90 ile 350 gr arası, 1. hamur kağıtlarda ise 80 ile 160 gr arası tercih edilmektedir. Burada, daha önce yaptığımız Broşür örneklerini görebilirsiniz. ...devamı »

Broşür Çeşitleri

Broşür Çeşitleri Broşür Nedir Tanımı açıklaması

Broşürler hazırlanırken verilecek olan bilginin çokluğuna göre ebatlar tercih edilir. Tek sayfalık broşürler yapılabileceği gibi genel ürün tanıtımlarında çok sayfalı broşür de hazırlanabilir. Burada, daha önce yaptığımız Broşür örneklerini görebilirsiniz. Matbaa tesisimizde ayrıca broşür örnekleri size sunulur. ...devamı »

Broşür Tasarımı

Broşür Tasarımı Broşür Nedir Tanımı açıklaması

Broşür; firmanızın anlayışına paralel olarak grafiker arkadaşlarımızın hazırladığı görsel tasarımlara göre onayınıza sunulur. Grafik tasarım, matbaa veya basım öncesi danışmanlık ve tasarım süreçlerini kapsar. Burada, daha önce yaptığımız Broşür tasarım örneklerini görebilirsiniz. ...devamı »

Broşür Standartları

Broşür Standartları Broşür Nedir Tanımı açıklaması

Broşür ; firmanızın, ürünlerinizin ve hizmetlerinizin en iyi tanıtımı için gereken standartlara sahip bir tanıtım aracıdır. Burada, daha önce yaptığımız Broşür örneklerini görebilirsiniz. ...devamı »

Broşür Kullanımı

Broşür Kullanımı Broşür Nedir Tanımı açıklaması

Broşür ; firmanızın, ürünlerinizin ve hizmetlerinizin tanıtımı gereken heryerde kullanılmalıdır. Burada, daha önce yaptığımız Broşür örneklerini görebilirsiniz. ...devamı »

Broşür Basımı

Broşür Basımı Broşür Nedir Tanımı açıklaması

Broşür basımı genel olarak ofset baskı olarak yapılır. Ancak, adet 25-50 gibi çok az olursa broşür baskısı dijital olarak da yapılabilir. Broşür, firmanızın, ürünlerinizin ve hizmetlerinizin tanıtımı için en başta gelen araçtır. Burada veya matbaa tesisimizde daha önce yaptığımız Broşür örneklerini görebilirsiniz. ...devamı »

Sonraki Sayfa →

Kurumsal

Matbaa Ürünlerimiz

Web Sitemizi Değerlendirin

Twitter Facebook Blogger Google Plus

Matbaa Dudullu

Keyap Ticaret Merkezi Necip Fazıl Bulvarı F1 Blok No: 93 Y.Dudullu Ümraniye/ İstanbul 34775

www.matbaadudullu.com Teknik Basım Tanıtım Matbaacılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Yasal Uyarı